Career

Career

Career

Junior Projekt Menedzser

A NAP Nyrt. célja, hogy egy magas hatékonysággal működő nap- és megújuló energia termelő vállalattá váljon. A cég tavaly debütált a Budapesti Értéktőzsde Xtend platformján és azóta több sikeres, zártkörű tőkeemelést hajtott végre. A cég letisztult stratégiával, a tudatos cégépítés útján halad, folyamatosan bövülő operációs csapattal. Induláskor a most csatlakozó kollegína / kolléga az általános cégvezetési és több stratégiai projekt koordinátori, illetve elemzői feladatait látná el.

Főbb feladatok:

  • Általános cégvezetéshez kapcsoló feladatok támogatása (szerződések, számlák és projekt dokumentumok nyilvántartása és rendszerezése; igazgatósági és egyéb tőzsdei vállalat riportálási kötelezettségeihez kapcsolódó dokumentumok összeállítása; vállalati honlap és a különböző social media felületek frissen tartása; irodai beszerzések kezelés)
  • Projekt koordinációs feladatok ellátása (projekt cél definiálása az input és output dokumentumok listájával; kapcsolattartás a belső és külső partnerekkel; döntéselőkészítő anyagok, elemzések, statisztikák, nyilvántartások készítése és folyamatos vezetése
  • Határidős és ad hoc feladatok támogatása

Elvárások:

  • Felsőfokú közgazdász vagy műszaki / mérnöki végzettség
  • Frissdiplomás (/folyamatban lévő Mester tanulmányok) vagy 1-3 év releváns tapasztalat
  • MS Office programok (Word, Excel, PowerPoint) magas szintű ismerete
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Jó együttműködési és problémamegoldó képesség, szorgalmas
  • Precíz, önálló és proaktív munkavégzés

Munkaidő: teljes munkaidő (napi 8 órában)

Munkavégzés helye: 1034 Budapest, Timár utca 20.

Munkakezdés időpontja: azonnal

Jelentkezés módja: többkörös online és személyes interjú-sorozat. A jelentkezés első lépése magyar nyelvű önéletrajz és motivációs levél megküldése bruttó fizetési igény megjelölésével az info@nap.solar e-mail címre.